Arnavutköy Arçelik Çamaşır Makine Servisi

Arnavutköy Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak Arnavutköy ve çevresinde hizmet veren firmamız İstanbul’ un en iyi ve profesyonel teknik servisi olmanın gururunu yaşamaktadır.

Çamaşır makine arızaları hayatı olumsuz etkilemektedir.  Kirli çamaşırların birikmesi ve uzun süre çamaşır makinesinin tamir edilmemesi ciddi sorunlara neden olur. Bu yüzden Arnavutköy Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak arızalara hızlı müdahale etmekte ve müşterilerimizin mağdur olmalarına izin vermemekteyiz.

Arnavutköy Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi eğitimli teknik kadrosu,  orijinal yedek parça temini konusunda çamaşır makinesi servisi olarak her zaman müşterilerine üst düzey kalitede hizmet vermektedir. Arçelik çamaşır makinelerinin bakım, onarım ve montaj işlerinde hızlı ve profesyonel çalışmaları ile müşterilerine yüksek standartlarda hizmetler vermektedir. Deneyimli ve tecrübeli oldukları kadar güler yüzlü ve güvenilir kişilikleri ile de müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedirler.

Arnavutköy Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi ihtiyacınız olduğunda bizi 7/24 arayabilir, çağrı merkezimize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sorunlarınızı teknik servis ekibimize ileterek adresinize yönlendireceklerdir. Teknik personelimiz randevu günü ve saati konusunda size bilgi verecek ve randevu saatinde adresinizde olacaktır.

Arnavutköy Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak zengin orijinal yedek parça stoğuna sahibiz.  Arızalı çamaşır makinelerinin ihtiyacı olan yedek parçalar hızlı bir şekilde tarafımızdan temin edilmektedir. İşinin ehli personelimiz sorunun kaynağını bularak çözümünü gerçekleştirmektedir.

Arnavutköy Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak teknolojiyi yakından takip ediyor, teknik personelimizi düzenli eğitim ve seminerlere göndererek kendilerini dolayısıyla firmamızı geliştirmelerini sağlıyoruz.  Son teknolojik gelişmeler konusunda eğitilmekte, arıza sorun ve çözümleri konusunda bilgilendirilmektedirler.  Diğer bir eğitim alanımız müşteri ilişkileri konusunda olup gerek çağrı merkezi çalışanlarının gerekse teknik personelimiz müşterilerimize her zaman güler yüzlü ve doğru iletişim kumaları konusundadır.

Arnavutköy Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi yerinde ve tam zamanında profesyonel hizmetleri ile yanınızdadır. Siz de Arçelik çamaşır makinesi arıza sorununuzun hızlı ve doğru bir şekilde çözülmesini istiyorsanız bizi arayınız. Profesyonel bir teknik servis hizmeti alınız.